Güvenebileceğiniz Uzman Ekibimizle 4 Mevsim Hizmetinizdeyiz..!

HİZMET BÖLGELERİMİZ - Ankara'nın Her Bölgesine Servisimiz Mevcuttur

mobile-icon FABRİKA İLETİŞİM(0312) 328 08 83
mobile-icon CEP TELEFONU:(0533) 449 13 30
mobile-icon CEP TELEFONU:(0542) 814 29 65

Kalecik Halı Yıkama

Kalecik Halı Yıkama 25 Haz

Kalecik Halı Yıkama

Kalecik Halı Yıkama firması olarak halılarınızı kendi fabrikamızda aracı olmadan itina ile yıkıyoruz ve ambalajlı olarak teslim ediyoruz.

Uygun fiyat hızlı iş prensibimizle, hem paranız cebinizde kalıyor, hemde beklemek zorunda kalmıyorsunuz..

Garantili yıkama ve ücretsiz servis ile Ankara’nın her yerine halı yıkıyoruz..

Koltuk, kanepe, yatak, duvardan duvara halılarınızı yerinde yıkıyoruz..

Halınızın cinsine göre yıkama yaparak, hem daha temiz hizmet sunuyoruz hemde halılarınızın daha uzun ömürlü olmasını sağlıyoruz..

Ankara’nın tüm ilçelerine hizmet vererek, müşteri yelpazemizi daima geniş tutuyoruz..

Çok uygun fiyat ve kalite iş için hemen telefon numaralarımızdan bize ulaşın..!

Kalecik Halı Yıkama
Kalecik Halı Yıkama

Kalecik Halı Yıkama Aşamaları

1. AŞAMA: TOZ ALMA

Ücretsiz servisimizle kapınızdan alınan halılarınızı, halı temizleme bölümüne almadan önce toz alma makinesinden geçiriyoruz. Makineden gecen halılar içindeki kum, toz, kıl ve buna benzer yabancı maddelerden arındırılır. Bu aşama halı temizleme (yıkama) konusunda en önemli aşamalardan birisidir. Toz makinesinden geçmeyen halıların içinde bulunan kum, toz vb. maddeler su ile temas ettiğinde çamur halini alır, çıkması imkânsız hale gelir ve halı yıkama aşamasında çıkması mümkün değildir.

Kalecik Halı Yıkama
Kalecik Halı Yıkama

2. AŞAMA: HALI YIKAMA

Toz dolabından geçen halılarınız 100% bitkisel Cleanvac halı şampuanı ile tam otomatik bant sistemli çift yönlü fırçalarla ön ve arkası dönüşümlü olarak halı yıkama makinesinden geçirilir. Varsa lekeye özel işlem uygulanır. Fırçalama işlemi bittikten sonra halı yıkama makinemizin son aşamasında halı üzerindeki şampuan ve su durulanıp vakumlanır.

Kalecik Halı Yıkama
Kalecik Halı Yıkama

3. AŞAMA: SANTRİFÜJ

Bant sistemli tam otomatik halı yıkama makinesinden gecen halılarınızı santrifüj makinesinde halının cinsine göre uygun devirde sıktırarak üzerindeki fazla suyun atılması sağlanır. Halı üzerindeki yaklaşık 95% oranındaki suyun atılmasından sonra halının hem daha kısa zamanda kuruması sağlanır hem de halı ilmiklerinin yıpranması önlenmiş olur. Halı santrifüj makinesine rulo halinde koyulduğu için sıkma esnasında hiç bir zaman zarar görmez.

Kalecik Halı Yıkama
Kalecik Halı Yıkama

4. AŞAMA: HAVALANDIRMA ASKILARI

Santrifüjden çıkan halılarınız kurutma odasına alınmadan önce havalandırma askılıklarına asılıp havalandırılır. Kurutma odamıza alınan halılarınız tamamen elektrikli, sıcak hava üfleyen ve aynı zamanda ortamdaki nemi çeken makine ile 8 saat gibi kısa bir sürede kurutulur.

Kalecik Halı Yıkama
Kalecik Halı Yıkama

5. AŞAMA: HAV ALMA

Kurutma odasından çıkan halılarınız hav alma makinesinde havı alınıp yatımına taranarak kalite kontrolden geçirilir ve paketlemeye alınır. Halı yıkama işleminde paketleme bölümü önemli bir aşamadır lekesi çıkmamış halılarınızı tekrar yıkama bölümüne alınır.

Kalecik Halı Yıkama
Kalecik Halı Yıkama

6. AŞAMA: PAKETLEME

Havı alınan ve yatımına taranan pırıl pırıl ve tertemiz halılarınız müşteri numarasına göre ayrılır ve zaman kaybetmeden siz değerli müşterilerimize ücretsiz servisimizle teslim edilir.

Kalecik Halı Yıkama

ÖZEL HALI TÜRLERİ

Özel halı yıkama hizmetinde bir dizi teknikler kullanılır. Yün halı, Isparta halı, hereke halı, cin halısı, ipek halı gibi özel ve değerli halılarınızın yıkama işlemi fabrikamızda rahatça ve güvenli bir bicimde yapılmaktadır. Bilinçsiz halı yıkama fabrikalarının bozduğu renklerinin soldurduğu halıların yıkama işlemi sırasında tamir ve renkleriyle oynama tecrübesine sahibiz. Halı yıkama işleminin yanında eskitme hizmetimizde bulunmaktadır.

 

En İyi Kalecik Halı Yıkama Firması

Ankara’da bir çok firma tarafından halı yıkama hizmeti yapılmaktadır. Fakat her firmanın kalitesi farklıdır. Kimisi detaysız bir şekilde halınızı yıkar kimisi otomobil yıkama aletleriyle halınızı yıkar kimisi de halı yıkama makineleriyle halınızı köşe bucak temizlemektedir. Halı yıkama konusunda kimseye güvenemiyorsanız bizi arayarak hizmetimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. İş yerlerinizde veya ofisinizde bulunan halılar kaldırılamayacak kadar ağır ise bu tip halıları yıkamada da çözüm sunmaktayız. Ankara’da birçok firma tarafından halı yıkama hizmeti yapılmaktadır. Biz firmamız olarak müşterilerimize en kaliteli hizmetleri uygun fiyatlarla sunmaktayız. Kesinlikle halılarınızda yırtılma, renk sararması, iz bırakma, deterjan kalıntısı gibi durumlar söz konusu değildir. Halılarınız özel halı yıkama makinelerimizde dezenfekte edilmektedir. Ankara’da halı yıkama firmamızı kesintisiz telefon desteği ile arayarak istediğiniz zaman ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Kalecik Halı Yıkama Sunduğumuz Hizmetler

 • Halılarınız belirlenen günde evinizden özel araçlarımızla yüklenmektedir.
 • Müşterilerimizden alınan halılar halı yıkama merkezimize getirildiğinde diğer müşterilerin halılarıyla karışmasın diye özel kodlar yapıştırılır.
 • Yıkanmadan önce halılarınızın tozları özel makinelerimizle alınmaktadır. Bu makinemiz dakikada 150.000 vuruş yapar ve bu sayede toz, kum, saç gibi kirleri halınızdan söküp almaktadır. Bu işlemler kapalı ortamda yapılmaktadır.
 • Halılarınızdan çıkan tozlar torbalarda biriktirilmektedir. Bu sayede çevreye zarar verilmemektedir.
 • Halılarınızın toz alma işlemi bittikten sonra el değmeden halı yıkama makinelerine atılmaktadır. Halınızın tipine göre deterjan kullanımı otomatik olarak ayarlanmaktadır.
 • Halı yıkama makinesinde özel bulunan UV ışınlar ile halılarınız mikroplardan kurtulmaktadır.
 • Halı yıkama makinesinde yıkanmış olan halılarınız daha sonrasında sıkma makinesine atılmaktadır.
 • Halı sıkma makinesi sayesinde %97 oranında halınızdan suyu arındırmaktadır.
 • Halınızda deterjan kalıntısı kesinlikle kalmamaktadır. Ayrıca PH değerinin nötr olmasından dolayı halının sıkılması yapılırken tekrardan su ile durulanmaktadır. Bu sayede doğal nötralizasyon elde edilerek PH değeri normale döndürülmektedir.
 • Bütün işlemler bittikten sonra halınız kuruması için asılmaktadır.
 • Halınız kuruduktan sonra özenli bir şekilde sarılarak Ankara’da halı yıkama firmamızın özel ambalajları ile sarılmaktadır. Daha sonrasında paketlenmiş olan halılarınız özel araçlarımızla kapınıza kadar getirilmektedir.

Kalecik Halı Yıkama

HEMEN ARAYIN